Видяна 72 пъти

Състезателите от Клуб за източни бойни изкуства „Спартак“ с отлично представяне на Държавен личен шампионат по Шотокан Карате-До

Завършиха преборванията в Държавния личен шампионат на Българска Федерация Шотокан Карате – До  за 2021 година, като за състезателите  до 12 г. бяха  в  зала  Арена Асикс, гр. София, 27.03.2021 г.; до 16 г. на 24.04.2021 г. и над 16 г. 25.04.2021 г. в многофункционална зала на НСА „В. Левски“, гр. София.  И  трите  състезания  се  проведоха  без  зрители, при строго спазване на мерките.

Състезателите от  Клуб за източни бойни изкуства „Спартак“,  гр. Сандански се представиха отлично само след двуседмичната си подготовка.

Републикански  шампион  при  жените  стана  Атина  Трендафилова   в  спортна  дисциплина КУМИТЕ + 58 кг. Димитър  Стоянов  спечели  вице шампионската  титла  при  мъжете в спортна дисциплина  КАТА . Лидия   Златкова   се  окичи   с  две   вице шампионски  титли   в  спортните дисциплини  КАТА  и  КУМИТЕ + 50 кг., момичета и бронзов медал в спортна дисциплина  АСАЙ РЮ ката.  При  девойките  се  изявиха  –  Захара  Сиракова  с  два  бронзови  медала в спортните дисциплини  КАТА  и  КУМИТЕ + 50 кг.  и  Кирилка  Чинарова  с бронзовия  си  медал  в  спортна дисциплина КУМИТЕ + 50 кг. При деца старша Слави Сираков  се пребори за бронзовия медал в спортна дисциплина  КАТА.

Треньорът на санданските каратеки  –  Костадин  Чепандов  благодари   на  своите състезатели и поздрави дебютантите  –  Андон Велев  и Благовест-Габриел Ташев за доброто им представяне при по-големите  с  класиранията  им в 10-ката на своите възрастови групи, както и на наи-малките  –  Георги  Митрев  и  Даниел  Стоянов.