Видяна 52 пъти

ПОБЕДА ЗА „МЕДИУС ВОЛЕЙ“ – САНДАНСКИ

Волейболистите на Сандански спечелиха първата си среща от първенството в А Национална волейболна лига с 3:2 гейма, която се игра в гимназия „Яне Сандански“. Двубоят премина през много обрати и емоции. Етрополци спечелиха първия гейм, но след това момчетата на Станислав Николов откриха своя ритъм на игра и взеха следващите два гейма , съответно на 20 и 19, но загубиха четвъртия гейм. В петия решителен гейм санданчани показаха, че са по класния отбор и не оставиха никакви шансове на Етрополци, като се наложиха с 15:8 и крайното 3:2.

Залата беше пълна с деца, които с интерес наблюдаваха спортното събитие. Събота отборът на „Медиус волей“ гостува на „Локомотив“/Червен бряг/. Другите срещи в групата завършиха при следните резултати Ерма/Трън/-Локомотив/Ч.Бряг/-3:1 Септември Про Синема/Сф./-Козлодуй-3:0 Люлин/Сф/-почива Временно класиране: